Borsanın Temelleri Bu Kursta Keşfedeceğiniz Şeylere Yatırım Yapın Türkçe

Hisse Senedi Piyasası Yatırım Kursumu keşfedin: Hisse Senedi Piyasası Değeri Yatırımı, Değerlendirilmesi ve Hisse Seçimi. Kursun her bölümü, bu dil de dahil olmak üzere 10 dilde transkript ile birlikte gelir. Bu bağlantıyı takip ederek kursu bulabilir ve kayıt olabilirsiniz:

https://www.udemy.com/course/stock-market-value-investing-evaluating-selecting-stocks/?referralCode=25747CD0B7D422A1DA8D

Borsa Yatırımının Temelleri. Bu Kursta Neler Keşfedeceksiniz?

Bu videoyu izliyorsanız, bu kursa kaydolmayı düşünüyor olabilirsiniz veya yeni kaydolmuş olabilirsiniz, bu durumda sıcak bir karşılama.

Her iki durumda da, Borsa Yatırımının Temelleri kursumda keşfedeceklerinizi açıklamak için sizinle birkaç dakika geçirmek istiyorum.

Sana bir soru sorayım. Borsaya nasıl yatırım yapacağınızı bilmek istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Cevaplaman gereken kilit soru bu.

Cevabınız evet ise, bu harika çünkü bu kurs kesinlikle sizin için. Ancak unutmayın ve bu önemli bir uyarıdır, bu uzun vadeli yatırımcılar için bir kurstur. “Çabuk zengin ol” değil. Size paylaşım ipuçları sunmayacak. Size hisse senetleri ve hisse senetleri ve yatırım hakkında teknik bilgiler öğretecektir.

İlk finans işime 1988’de başladım. Londra’daki Security Pacific Hoare Govett’e lisansüstü stajyer olarak katıldım.

Bunlar, MBA’e başlamadan önce girdiğim ilk sınavlardan üçü. Ve hepsinin 1989 ve 1990’da alındığını göreceksiniz. O zamandan beri borsa ve borsa yatırımları ve kurumsal finansla ilgileniyorum ve bunları öğreniyorum. Ve o zamandan beri öğrenmeyi bırakmadım.

Kurs genel olarak iki ana bölüme ayrılmaktadır.

Birinci Bölüm size hisse senetlerine ve hisse senetlerine yatırım yapan borsa hakkında bilgi verir.

İkinci Bölüm, yatırım yapmayı seçebileceğiniz hisse senetlerinin eleme değerlendirmesi ve seçimine geçer ve bunlara odaklanır. Her şey süreçle ilgili, hisse senetleriyle değil.

Kurs, burada görebileceğiniz, daha önce açıkladığım gibi Birinci Bölüm ve ardından İkinci Bölümden oluşan yedi bölüme ayrılmıştır. Birinci Bölüm dört bölümden oluşmaktadır. İkinci Bölüm üç bölümden oluşmaktadır.

Ayrıca her slayt destesinin PDF’lerini de ekledim ve öğrenme derslerini pekiştirmek ve sizi tetikte tutmak için yaklaşık 40 kısa sınav sorusu var.

İngilizce ilk diliniz değilse, endişelenmeyin, sizi korudum. Kursun her bölümü, tüm derslerin bir transkriptini içerir ve bunlar, çok dilli olmadığım için Google çeviri kullanılarak 10 dile çevrilir. Umarım Google çeviri iyi bir iş çıkarmıştır.
Bunu doğrulamanın hiçbir yolu yok ama içine giren transkripti optimize etmeye çok dikkat ettim. Yani burada ekranda görebileceğiniz 10 dilde var ve ayrıca sınav sorularını ve çeviri olarak mevcut sınav cevaplarını da sağladım.

Bu kursta, 30 yılı aşkın bir geçmişe sahip kıdemli bir yatırım bankacısı ve yatırımcı olarak bilgi ve deneyimimi sizlerle paylaşıyorum. Umarım kursu eğlenceli, pratik ve bilgilendirici bulursunuz. Kaydolduğunuz için teşekkür ederiz. Sizinle çalışmak bir zevk olacak.

Ve henüz kaydolmadıysanız, kesinlikle bugün karşınıza çıkıp kaydolmak istersiniz.
Ve sizi çok yakında kursta görmeyi dört gözle bekliyorum.

❤ DISCLAIMER: Links included in this description might be affiliate links. If you purchase a product or service with the links that I provide I may receive a small commission. There is no additional charge to you! Thank you for supporting my channel so I can continue to provide you with free content each week!

❤ COME AND SAY HELLO!
YOUTUBE: https://www.youtube.com/user/jbdcolley
LINKEDIN: https://uk.linkedin.com/in/jbdcolley
WEBSITE: https://jbdcolley.com
TWITTER: https://twitter.com/jbdcolley
LEARN: https://www.udemy.com/user/johncolley/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/groups/OLClub/
Join my Online Learning Club Facebook Group to discover more about creating, publishing and selling profitable Online Courses