Birleşme ve Satın Almalarla İlgili Kişisel Deneyimim | Türkçe | M&A | Yatırım bankacılığı

En çok satan kursumdan yararlanın: Birleşme ve Devralmalar – Birleşme ve Devralmalar, Şirket Değerleme ve Satış – daha fazlasını öğrenmek için bağlantıya tıklamanız yeterli

https://www.udemy.com/course/how-entrepreneurs-can-maximise-value-when-selling-a-business/?referralCode=C762713F204FD47BB6AD

❤ Bu videoda keşfedecekleriniz:

30 yılı aşkın bir süredir yatırım bankacılığı yapan biri olarak, size Birleşme ve Devralmalar konusundaki kişisel bakış açımı vermek istiyorum.

En büyük zorluk, Birleşmeler ve Devralmalar gibi bir şeyi nasıl öğreteceğinizdir, çünkü bu çok karmaşık bir konu, karmaşık bir süreçtir.

Bu, bir ders kitabında gerçekten hiç yazılmamış bir şey. Ve basit cevap, onu yalnızca gerçekten deneyimleyerek öğretebilirsiniz. Yani, sizinle deneyimlerini paylaşan kişinin aslında orada olduğunu, yaptığını, tişörtü aldığını bilmek istersiniz.

Analist olarak bir yatırım bankasında birkaç yıl geçirmiş olmak iyi ve güzel, ama o zaman gerçekten sürecin bir tür röntgencisisin. Aslında bunu yapmıyorsunuz, süreci yürüten ve kararları veren kıdemli Direktör değilsiniz.

Bu uzmanlığı gerçekten kazanmanın kestirme bir yolu yoktur. Aslında anlaşmalar üzerinde çalışmanız ve bu deneyime sahip olmanız gerekiyor. Ama bunu 30 yıldır yaptığım için, şimdi altmışlarımdayım, bu deneyimi sizinle paylaşmayı gerçekten çok seviyorum ve ayrıca Birleşme ve Devralmalara dahil olmanın nasıl bir şey olduğu konusunda size kendi bakış açımı vermek istiyorum.

❤ ŞİMDİ ABONE OLUN: https://jbdcolley.com/YTsubscribe
Bu videoyu beğendiyseniz hemen Youtube Kanalıma abone olmayı unutmayın. Bu şekilde, bunun gibi daha fazla aksiyon alınabilir videoyu kaçırmazsınız. Şimdi bu sayfadaki abone ol düğmesine tıklamanız yeterli.

❤ SORUMLULUK REDDİ: Bu açıklamaya dahil edilen bağlantılar bağlı kuruluş bağlantıları olabilir. Sağladığım bağlantılarla bir ürün veya hizmet satın alırsanız, küçük bir komisyon alabilirim. Sizin için ek bir ücret yok! Her hafta size ücretsiz içerik sunmaya devam edebilmem için kanalımı desteklediğiniz için teşekkür ederim!

❤ GEL VE ​​MERHABA DE!
YOUTUBE: https://www.youtube.com/user/jbdcolley
LINKEDIN: https://uk.linkedin.com/in/jbdcolley
WEB SİTESİ: https://jbdcolley.com
TWITTER: https://twitter.com/jbdcolley
ÖĞRENİN: https://www.udemy.com/user/johncolley/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/groups/OLClub/
Karlı Çevrimiçi Kurslar oluşturma, yayınlama ve satma hakkında daha fazlasını keşfetmek için Çevrimiçi Öğrenme Kulübü Facebook Grubuma katılın